Apsauginė plėvelė nuo saulės

Patiko straipsnis? Pasakykite draugams:

APSAUGINĖ PLĖVELĖ NUO SAULĖS – UŽDĖKITE SAULĖS AKINIUS LANGAMS!

Kiekvieną pavasarį žmonės su nekantrumu laukia saulės šviesos ir šilumos. Tačiau, įsibėgėjus vasarai, saulutė tampa įkyri, nes pradeda varginti akinanti šviesa, o prikaitintose patalpose galima net nualpti nuo karščio. Ypač tokį nepatogumą patiria žmonės, gyvenantys ar dirbantys patalpose, kurių langai, vitrinos, balkonai, stiklinės terasos pietinėje pusėje. Norint tokiose patalpose susikurti komfortišką klimatą, verta užsakyti stiklų tamsinimo/tonavimo paslaugą: langų klijavimą apsaugine plėvele nuo saulės. Priėmus puikų sprendimą – apklijuoti namų, biurų, kavinių langus, terasas, bus sukurta jauki bei darbinga aplinka! Mūsų įmonė naudoja nepaprastai kokybiškas ir efektyvias Europos ir JAV gamintojų plėveles, kurios ne tik puošia eksterjerą, bet ir apsaugo nuo saulės ar karščio ne vienerius metus.

Apsaugines pleveles nuo saules

Mėgaukitės vasara ir malonia vėsa!

Šviečiant karštai vasaros saulei, Jūsų patalpose bus daug vėsiau, jaukiau, komfortiškiau, jeigu langai bus apklijuoti kokybiška SUN-GARD plėvele. „Reklamos gaminių studijos“ įgudusių specialistų rankomis apsaugine plėvele nuo saulės yra greitai ir kokybiškai padengiami stiklai. Pagal kliento pageidavimą galime užklijuoti reikiamos spalvos plėvelę: nuo keliais procentais mažinančios šviesos pralaidumą iki stipriai tamsinančios, suteikiančios privatumą.

Apsauginė plėvelė nuo saulės ant langų stiklo gali būti klijuojama iš vidaus ir iš išorės – priklausomai nuo aukščio, prieinamumo, kitų niuansų bei kliento pageidavimo. Mūsų darbuotojai visada situaciją įvertina apžiūrėdami objektą, išmatuodami langus (stiklo paketus), pasiūlydami plėvelės pralaidumo tipą. Tikslūs matmenys labai svarbūs: plėvelė paruošiama klijavimui mūsų dirbtuvėse, tikslus ruošinys klijuojamas ant stiklo paketo. Tada nereikia pjaustymo ant stiklo, jis ir gumos apsaugomi nuo supjaustymo.

Išsamesnis apsauginės plėvelės stiklams aprašymas

1. Iki 3 kartų sumažina akinimą saulės spinduliais
Stiklinių biurų darbuotojai, kurių darbą apsunkina akinanti saulės šviesa ar atspindžiai kompiuterio monitoriuje, privačių namų bei kavinių savininkai, trokštantys jaukumo, susiduria su problema, kai vasarą nori įsileisti kuo daugiau šviesos, siekia neapkrauti langų roletais, žaliuzėmis, markizėmis, užuolaidomis ir išlaikyti šviesias patalpas. Tinkamiausias, ekologiškiausiais ir sveikiausiais problemos sprendimas – tonuoti stiklus SUN-GARD plėvele.

2. Iki 4 kartų sumažina saulės karščio patekimą į patalpą
SUN-GARD metalizuotos plėvelės stiklams yra viena efektyviausių apsaugos priemonių nuo saulės. Kitaip nei standartinės ant lango tvirtinamos priemonės, jos užkerta kelią karščiui nuo pat pirmo sąlyčio su stiklu, bet neužtamsina patalpos. Efektyviausios yra veidrodinės ir pusiau veidrodinės plėvelės. Jos ne tik saugo nuo saulės, bet ir papuošia modernius fasadus, užtikrina privatumą esantiems patalpose. Daugiausia šilumos sulaiko iš išorės klijuojamos (eksterjerinės) plėvelės. Taip yra todėl, kad išorinis stiklas atspindi (nepraleidžia į patalpas) infraraudonuosius spindulius. Priklausomai nuo plėvelės procentinio šviesos pralaidumo SUN-GARD plėvelės nuo 2 iki 4 kartų sumažina pro stiklą patenkantį karštį.

Apsauginė plėvelė nuo saulės
Apsauginė plėvelė nuo saulės

3. Iki 4 kartų sumažina blukimą
Visos plėvelės nuo saulės bei karščio, nepaisant jų tamsumo, sulaiko iki 99 proc. saulės skleidžiamų UV spindulių ir apsaugo nuo žalingo jų poveikio žmogaus organizmą, augalus, daiktus. Būtent dėl šių spindulių blunka paveikslai, sienos, baldai, dekoracijos ir grindys. Efektyviausia priemonė užkirsti tam kelią – tonuotų plėvelių pasirinkimas. Jos ne tik nepraleidžia UV spindulių, bet ir sumažina kitų faktorių, tokių kaip akinanti šviesa ar atspindžiai nuo blizgių, baltų paviršių, karštis, poveikį.

4. Iki trečdalio sumažina šilumos praradimą žiemą
Paprastas stiklas visada atspindi šilumą į šaltesnę aplinką, nesvarbu – į lauką ar į vidų. Šį procesą pristabdo SUN-GARD plėvelių „šiluminio veidrodžio“ savybė atspindėti infraraudonuosius spindulius į abi puses, nepriklausomai, iš kurios pusės jie sklinda. Iki 30 proc. sumažina šilumos praradimą žiemą.

Mūsų klientai, kurių biuro ar namų langai apklijuoti, džiaugiasi norimu šviesos ir vėsos efektu karštomis vasaros dienomis.

Išskirtinumas, originalumas ir efektyvumas

Kodėl verta rinktis plėveles?

Ekonomiška – sumažinamos kondicionavimo bei šildymo išlaidos.
Efektyvu – 4 kartus mažesnis šilumos kiekio patekimas į patalpą karštuoju metų laiku.
Komfortiška – norimas sveikų (be UV) saulės spindulių kiekis Jūsų patalpose.
Paprastas įrengimas – 1 kv. m. užklijavimas trunka apie 15 min.
Paprasta priežiūra – valoma pagal poreikį stiklų valikliu ir mikropluošto šluoste.
Greitas problemos sprendimas!!!

Kodėl Sun-Gard?

– Unikalios šiluminės savybės yra patvirtintos bandymais.
– Ypatingas skaidrumas.
– Gaminys turi ISO 9001 standartą.
– Garantija nuo 3 iki 10 metų.

Tonuotų stiklų priežiūra yra paprasta ir nesudėtinga: pagal poreikį klijuotas paviršius nuvalomas stiklų valikliu ir mikropluošto šluoste. Galima naudoti valymo skysčius, kuriuose yra spirito.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas