Bendradarbiavimo pasiūlymas

Tai bendradarbiavimo pasiūlymas. Ar žinote, kad 1+1=3 ? Ir tai tikra tiesa! Būtent tokį efektą sukuria bendradarbiavimas! Dviese visada galima padaryti daugiau nei po vieną. Todėl kviečiame bendradarbiauti! Esame Reklamos gaminių studija ir galime būti patikimais Jūsų rangovais!

Ką mes darome ir kuo galime būti Jums naudingi?

Kuriame, gaminame ir montuojame įvairių tipų nestandartinius reklaminius gaminius – nuo tekstilės ir drobės gaminių reklamai, interjero dekoravimui iki reklamos ant automobilio ir net lėktuvo. Svaigus aukštis, kopėčios, stelažai ir masyvūs keltuvai, montavimo darbai, įvairios paskirties plėvelių, lipdukų klijavimas skirtinguose pastatuose, ofisuose, prekybos centruose yra mūsų kasdienybė. Todėl galime būti Jums naudingi partneriai Šiaurės Lietuvoje ir Latvijoje (Rygoje) klijavimo ir montavimo darbuose.

 

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?

  • Kūrybingumas ir 10 metų patirtis leidžia mums džiaugtis originaliai įgyvendintais sprendimais ir patenkintais klientais. 
  • Turime patirtį dirbant su visais didžiaisiais Šiaulių prekybos centrais, todėl galime lengvai padėti gauti leidimus darbui ir suteikti informaciją apie leidžiamas dirbti valandas.
  • Galite mums patikėti net pačius sudėtingiausius klijavimo ir montavimo darbų iššūkius ir būti ramiais dėl mūsų saugumo – turime visus leidimus dirbti aukštyje nuo stelažų ir platformų.
  • Mūsų išskirtinumas – preciziškai, kokybiškai ir sutartu laiku atliktas darbas.

Kviečiame priimti bendradarbiavimo pasiūlymą ir kartu pasiekti DAUGIAU!

Gaminame tai, kas kitiems neįgyvendinama

Nestandartiniai gaminiai  bei kūrybiškas požiūris reklamos gamyboje išskiria mus iš kitų reklamos gamintojų. Kaip? Mes kuriame reklamos produktus novatoriškai, kokybiškai ir apgalvotai. Savo klientams visada siekiame pasiūlyti naują idėją, nematytą dizainą ir suteikti kokybiškas reklamos paslaugas. Mūsų tikslas – kad ir jūs išsiskirtumėte iš savo konkurentų nestandartine vidaus ir lauko reklama.

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Bendradarbiavimo pasiūlymas

Suteikiama garantija

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą.

Lauko reklamai tūrinės raidės dažniausiai gaminamos iš metalo arba plastiko. Metalo gaminiai yra patvariausi ir atsparūs oro sąlygoms, tačiau jie yra sunkūs, todėl reikia daug dėmesio skirti montavimui bei tvirtinimui. Plastikinės raidės yra lengvos, ilgai išlaiko savo išvaizdą, tačiau yra trapesnės. Taip pat plastiko konstrukcijos žymiai pigesnės nei metalinės.

Išskirtinumas, originalumas ir efektyvumas

Mes neperparduodame, bet viską darome patys, o tai leidžia mums užtikrinti mažiausią kainą ir aukštą kokybę. Kad ir ką planuojate – dekoruoti interjerą, pridėti akcentą organizuojamam renginio projektui, mūsų vadybininkai jums paskaičiuos optimalų techninį ir praktinį jūsų užduočių sprendimą.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas