Eskalatoriaus apklijavimas

Patiko straipsnis? Pasakykite draugams:

Eskalatoriaus apklijavimas “Akropolyje” + “Saulės mieste” po darbo valandų

Daugelis žmonių Lietuvoje didžiuosiuose prekybos centruose naudojasi eskalatoriais ir ten mato reklamą. Reklamos apklijavimas Akropolyje ant eskalatorių – puiki mintis išlaikyti žmogaus dėmesį nuo 7 iki 10 sekundžių, nes eskalatoriumi važiuojantis žmogus dažniausiai nieko neveikia ir smalsiai stebi reklamą.

Pagrindinis reklamos uždavinys yra pritraukti ir išlaikyti klientų dėmesį, suteikiant tam tikrą informaciją. Jei reklama įdomi, įsimintina ir neįprasta – tada ją matantysis susidomi. Eskalatorius galima rasti daugelyje vietų: prekybos ir verslo centruose, parduotuvėse, oro uostuose, kino centruose. Žmonės nuolat naudojasi šiuo patogiu įrenginiu, ir kuo ilgesnis kelias važiuojant juo, tuo daugiau laiko jie stebi reklamos pasiūlymus.

Eskalatoriaus apklijavimas reklama

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Trumpai apie unikalias eskalatorių reklamos galimybes

KODĖL REKLAMA ANT ESKALATORIAUS?
Viskas labai paprasta – eskalatoriai yra aktyviose vietose, kur nemažai žmonių.

KAS SVARBU, skelbiant reklamą ant ESKALATORIŲ?
Emocinis poveikis klientams, kai jų dėmesio neblaško kitos reklamos priemonės.

LANKYTOJAI PASITIKI šia reklama!
Geriausios reklamos akimirkos! Daugiau nei 70% apklaustų respondentų pasitiki eskalatorių reklama.

Eskalatoriaus apklijavimas

Patyręs reklamuotojas visada žino, kuriai tikslinei auditorijai jo produktas yra skirtas. Kur galima sutikti daugybę įvairaus amžiaus, profesijų ir socialinės padėties žmonių? Žinoma, prekybos centre! Ypač savaitgaliais.

Pvz: Jums reikia keliones lėktuvu pasirenkančių klientų? Juos pasieksite oro uostuose, o ten tikrai yra eskalatorių. Čia taip pat galima palikti žinutę skubančiam žmogui: „Ei, ar apdraudei savo lagaminą?“

Išskirtinumas, originalumas ir efektyvumas

Reklama ant eskalatoriaus šonų yra išradinga ir labai efektyvi. Apklausos duomenimis, 99% žmonių visada pastebi tokius skelbimus. Psichologų teigimu, kad žmogus, stovintis ant eskalatoriaus, dažnai žiūri žemyn.

Reklamos apklijavimas „Akropolyje“ ant eskalatoriaus garantuoja 100% vizualų reklamos ryšį su ją stebinčiu žmogumi. Dėl šios priežasties reklamos specialistai ir rekomenduoja reklamą ant eskalatoriaus ar jo turėklo, nes tai puikus būdas perduoti informaciją žmogui.

Akropolio“ marketingo skyrius visada patars, kurią poziciją nuomoti jūsų būsimai reklamos kampanijai, kuri pozicija leis pasiekti potencialius jūsų klientus (klientų grupę ar kategoriją).

Eskalatoriaus apklijavimas reklama

Įprastai prekybos centruose ant eskalatoriaus užklijuotos reklamos terminas yra 1-3 mėnesiai.
Reklama ant eskalatoriaus Akropolyje ar kitoje prekybos vietoje apklijuojama įprastai per 4 valandas. Reklaminė spauda po maketo suderinimo paruošiama per 48 valandas. Reklamos “Gaminių studijoje” spauda ant lipnios plėvelės paruošiama ryški, kokybiška ir laminuota, todėl ji yra atspari nubraižymams.

Prekybos centruose klijavimo darbai vykdomi tik nedarbo laiku, nuo 21 valandos. Daugelis reklamos agentūrų vengia tokių darbų, o mums tai įprasta. Labai dažnai reklamą klijuojame sekmadienio naktį, kad, ryte atsidarius prekybos centrui, lankytojai jau matytų jūsų naujas akcijas, pasiūlymus ar pan.

Atspėkite, kiek kvadratinių metrų plėvelės „Gaminių studijos” reklamos specialistai užklijuoja per metus? Tiesą sakant, vargu, ar mes patys suskaičiuotume. Nuo prekybos centro akcijų iki reklamos ant eskalatorių bei langų tonavimo, nuo klijavimo ant plastiko, automobilio kėbulo iki laivo ir net lėktuvo! Gaila, kad dėl konfidencialumo daugelio atliktų darbų negalime parodyti. 10 metų patirtis leido įgyti daug techninių įgūdžių, t.y. nuplėšti senas reklamas, kokybiškai paruošti pagrindą klijavimui, efektyviai užklijuoti ant bet kokio paviršiaus ir kt. Atsidavimas šiam darbui skatina nuolat domėtis naujausiomis reklamos plėvelių ir įrankių rūšimis, todėl, naudodami tik kokybiškiausius produktus, drąsiai galime suteikti 5 metų garantiją.

Kol jūs dabar gėritės mūsų darbais, mes kažkam vėl klijuojame plėvelę

Per metus prekybos centruose „Saulės miestas“ ir „Šiaulių Akropolis“ ant eskalatorių bei kitų reklaminių pozicijų užklijuojame įvairios spaudos vidutiniškai apie 600 kv. m.

Suderiname reikalingus leidimus darbams atlikti ir pasirūpiname kitomis smulkmenomis, kad viskas būtų laiku padaryta. Maketas, spauda ir užklijavimas atliekami atsakingai.

„Gaminių studija“ reklamos specialistai vykdo reklamos klijavimo darbus Šiauliuose, Joniškyje, Pakruojyje, Panevėžyje, Raseiniuose, Tauragėje, Kelmėje, Plungėje, Telšiuose, Mažeikiuose. Jei reikia, vykstame ir į tolimesnius objektus, kurie yra Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Rygoje ar Taline. Taip pat klientų ar agentūrų pageidavimu vykstame į Jungtinę Karalystę, Airiją, Vokietiją ir Skandinavijos šalis.

Visiems klijavimo darbams suteikiama garantija.

Nauji Straipsniai