Įgyvendinti projektai

Pažiūrėkite kokie buvo įgyvendinti projektai vakar.

Ištiesų mūsų įgyvendinti projektai džiugina žmones, todėl jie rekomenduoja mus savo draugams ir kolegoms. Per 420 nuotraukų iš įgyvendintų projektų.

Nestandartiniai reklaminiai gaminiai

NESTANDARTINIAI REKLAMINIAI GAMINIAI

Kūrybiškas požiūris ir nestandartiniai reklamos gamybos sprendimai išskiria mus iš kitų reklamos gamintojų.

Kaip? Mes kuriame reklamos produktus novatoriškai, kokybiškai ir apgalvotai.

Savo klientams visada siekiame pasiūlyti naują idėją, nematytą dizainą ir suteikti kokybiškas reklamos paslaugas.

Mūsų tikslas – kad ir jūs išsiskirtumėte iš savo konkurentų nestandartine vidaus ir lauko reklama.

Jums sukurti nestandartiniai stilingi ir informatyvūs reklamos sprendimai, reklaminiai stovai, iškabos, skydai ar reklaminiai stendai privers atsigręžti pro šalį einančius praeivius, parduotuvių, parodų, verslo centrų lankytojus, o stilingos ir informatyvios reklamos ant įvairiausių transporto priemonių leis jums būti matomiems 24 valandas per parą.

Tiesiog išsakykite savo poreikius ir jus nudžiugins mūsų nestandartiniai reklaminiai gaminiai.

Tekstilės ir drobės gaminiai

PAKABINAMI PLAKATAI IŠ TEKSTILĖS

Šiuolaikinių technologijų dėka, atspausdinimas tiesiogiai ant audinio leidžia išgauti estetišką ir ryškų vaizdą.

Įgyvendinti projetai išties įspūdingi. Vaizdo kokybe sužavėtas liks kiekvienas, nes specialaus audinio dėka ir naujausios kartos spaudos aparatais išgaunamas vaizdas įpatingai ryškus.

Mūsų sugalvotas pakabinimo būdas, kolegų kokybiškai apsiųtos, surinktos ir sukomplektuotos.

Ryškus, estetiškas ir solidus vaizdas

Tinkantis parodoms, ekspozicijoms, biurų interjerui

Reguliuojamas pakabinimo aukštis

(Džiugu, kai gaminiai iškeliauja į skandinavijos šalis 🙂 )

Erdviniai ženklai ir raidės

ERDVINIAI ŽENKLAI IR TŪRINĖS RAIDĖS

Vidaus reklama ar lauko reklama lengviausiai pastebima tuomet, kai naudojami erdviniai logotipai, tūrinės raidės, šviečiantys užrašai. Mes kuriame reklamos produktus novatoriškai, kokybiškai ir apgalvotai. Jūsų biuras, parduotuvė ir studija gali pritraukti smalsius žvilgsnius ir potencialius klientus.

Galime parodyti jums kūrybiškų ir originalių įgyvendintų projektų, reklaminių iškabų, panaudodami erdvines raides, tūrinius ženklus ir šviečiančią reklamą. Išskirtinio dizaino ir kokybiškai pagaminti erdviniai ženklai bei tūrinės raidės yra dėmesį pritraukianti tiek lauko, tiek vidaus reklama, ypač, jei naudojame šviečiančias raides. LED reklama yra ne tik labiausiai matomas, bet ir ekonomiškas pasirinkimas.

Naujausios technologijos leidžia sutaupyti elektros energiją. Galime perdaryti jūsų reklamines iškabas iš dienos šviesos ar neono lempų į LED modulius, kurie sutaupo elektros energijos iki 8 kartų. Tokiems LED moduliams suteikiame garantiją nuo 3 iki 5 metų. Atsinaujinkite ir sutaupykite!

Ploteriavimas

PLĖVELĖS PJAUSTYMAS (PLOTERIAVIMAS)

Plėvelės pjaustymas (ploteriavimas) yra puiki technologija, kuri suteikia galimybę atsiskleisti kūrybiškumui ir pagaminti įvairiausių spalvų, formų ir dydžių lipdukus. Parinkdami tinkamą plėvelės rūšį, kuriame vidaus ir lauko reklamas, informacines lentas ir nuorodas, lipdukus ant sienų, automobilių, vitrinų ir net paveikslus.

Galime patarti, konsultuoti, padėti jums pasirinkti tinkamą plėvelės rūšį ploteriavimui ir šia technologija išpjaustytais lipdukais papuošti jūsų automobilius, dekoruoti namų ir biurų (ofisų) sienas, langus, stiklines pertvaras, duris, baldus ir bet kokius kitus paviršius. Turėdami specifinius įgūdžius ir įrankius, kruopščiai užklijuosime jums pagamintus lipdukus. Tiesiog nuspręskite suteikti progą pasireikšti vaizduotei!

Tentai

Klijavimai

PLĖVELĖS KLIJAVIMAS

Langų apklijavimas plėvele ir plėvelės klijavimas ant stiklo – tai ne tik įdomūs reklamos sprendimai, bet ir galimybė džiaugtis estetiška ir jaukia darbo, biuro ar gyvenamąja aplinka. Ant dekoratyvinių gamyklinių plėvelių galima spausdinti bet kokį dizainą. Aukštos kokybės dažai ir medžiagos užtikrina tokių mūsų darbų ilgaamžiškumą. Kodėl jums nesurengus fotografijų parodos ant langų? Plačiaformatė spauda ant matinės plėvelės leis gėrėtis nuostabiais fotografijose užfiksuotais vaizdais. Arba galite sustiprinti savo įmonės įvaizdį, susikurdami savo firminį stilių ir pabrėždami jį darbinėje aplinkoje ant stiklinių pertvarų.

Montavimai

Reklamos montavimo darbai

Reklamos montavimas, parduotuvių uždengimas, reklamos montavimas aukštyje yra mūsų kasdienybė. Kopėčios, stelažai, masyvūs alkūniniai ir žirkliniai keltuvai leidžia mums pajusti svaigų aukštį, kai montuojame, demontuojame, restauruojame reklamines iškabas, tūrines raides, šviesdėžes, tvarkome reklamos apšvietimą, perklijuojame ar atnaujiname reklaminę grafiką, perdarome apšvietimą iš dienos šviesos ar neono lempų į LED modulius ir atliekame bet kokius kitus montavimo darbus.

Jūs galite pasirinkti įvairias mūsų reklamos montavimo paslaugas:
parduotuvių akcijų reklamos plakatų ir tentų keitimas pagal grafikus (kas savaitę arba kas mėnesį);
planinis iškabų keitimas, montavimas, demontavimas, kai reikia panašiu laiku pakeisti iškabas visose miestuose;
kai reikalingas prekybos centruose esančių parduotuvių uždengimas prieš renovacijas, pastatome laikinas sienas ir jas demontuojame, uždengiame reklaminiais tentais ir juos demontuojame;
prekybos centrų iškabų gamyba, demontavimas, restauravimas ant lauko fasado ir vidinėse patalpose, iškabų apšvietimų remontas ir/arba pakeitimas į led modulių apšvietimą;
planinis akcijų stendų pristatymas į prekybos centrus, surinkimas ir/arba išvežimas, jų korekcijos, sandėliavimas ir transportavimo paslaugos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Tad jums belieka pasirinkti, kokį reklamos montavimo iššūkį mums patikėsite.