Nestandartiniai gaminiai verslui

 

Nestandartiniai gaminiai  bei kūrybiškas požiūris reklamos gamyboje išskiria mus iš kitų reklamos gamintojų. Kaip? Mes kuriame reklamos produktus novatoriškai, kokybiškai ir apgalvotai. Savo klientams visada siekiame pasiūlyti naują idėją, nematytą dizainą ir suteikti kokybiškas reklamos paslaugas. Mūsų tikslas – kad ir jūs išsiskirtumėte iš savo konkurentų nestandartine vidaus ir lauko reklama.

Nestandartiniai laikikliai reklamai

Dažnai pasitaiko, kad reklamos pritvirtinimą prie pastato sienos apsunkina probleminės vietos. Ypač kada siena yra dengta stiklo paketais ir prie stiklo nėra galimybės pristvirtinti sunkios tūrinės reklamos. Tokiu atveju mūsų specialistai apgalvotai atlieka techninius matavimus, daromas brėžinys pagal kurį užsakoma pagaminti tvirtinimo detalę. Detalės yra dažomos reikiama spalva miltelinio dažymo būdu. Taip pat detalėje turi būti tiksliai paskaičiuota kurioje vietoje yra gręžiamos skylės tvirtinimo varžtams.

Šiandieninės statybos pastalų konstrukcijos būna sudėtingos, todėl dažnai tenka kurti vienetinius elementus ir įvairius laikiklius reklamai pritvirtinti. mes nebijome iššūkių, todėl apsiimame padaryti tai, kas kitiems yra nesuprantama.

Interjero sprendimai

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Ar mėgstate nuolaidas?

Nuosava gamyba

Gyvenimas parduotuvių lentynose, miesto gatvėse ar keliuose būna šiek tiek nuobodus dėl perpildytų spalvų ir formų, todėl nestandartiniai gaminiai išsiskiria savo unikalumu.

Dizainas, spausdinimas, pjaustymas, klijavimas ir montavimas ir projektų derinimas – viską atlieka “Gaminių studijos” specialistai. Iš čia – aukštas efektyvumas už protingą kainą.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Kiekvienas nestandartinis gaminys yra individualus ir nedubliuojamas kituose mūsų projektuose.

Nestandartiniai sprendimai parodoms

Jums sukurti nestandartiniai stilingi ir informatyvūs reklamos sprendimai, reklaminiai stovai, iškabos, skydai ar reklaminiai stendai privers atsigręžti pro šalį einančius praeivius, parduotuvių, parodų, verslo centrų lankytojus, o stilingos ir informatyvios reklamos ant įvairiausių transporto priemonių leis jums būti matomiems 24 valandas per parą.

Tiesiog išsakykite savo poreikius ir jus nudžiugins mūsų nestandartiniai reklaminiai gaminiai skirti įvairiems parodų stendams.

Įvairūs reklamos gaminiai

Šiandien yra daugybė rinkodaros priemonių produktų, prekės ženklo, įvairių sprendimų reklamai. Tačiau jūsų pasirinkimas nėra puikus, jei esate konservatyvios rinkos atstovas.
Kiekvienas iš mūsų yra vienos ar kitos įmonės klientas. Ir mes ne tik žinome daugybę reklaminių triukų, bet ir išsiugdėme jiems „imunitetą“. Todėl nestandartiniai gaminiai geriausiai vilioja ir tinka naudoti reklamoje norint pasiekti smalsius žmonės.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas