Reklamos plėvelės klijavimas ant paviršių

Plėvelės klijavimas įvairaus ant stiklo ir langų bei pertvarų apklijavimas plėvele – tai ne tik įdomūs reklamos sprendimai, bet ir galimybė džiaugtis estetiška ir jaukia darbo, biuro ar gyvenamąja aplinka. Ant dekoratyvinių gamyklinių plėvelių galima spausdinti bet kokį dizainą. Aukštos kokybės dažai ir medžiagos užtikrina tokių mūsų darbų ilgaamžiškumą. Kodėl jums nesurengus fotografijų parodos ant langų? Plačiaformatė spauda ant matinės plėvelės leis gėrėtis nuostabiais fotografijose užfiksuotais vaizdais. Arba galite sustiprinti savo įmonės įvaizdį, susikurdami savo firminį stilių ir pabrėždami jį darbinėje aplinkoje ant stiklinių pertvarų.

Reklamos klijavimo paslaugos

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Žmonėms patinka nuolaidos?

Reklaminės plėvelės klijavimas ant langų

Puikus sprendimas – specialia plėvele nuo karščio apklijuoti namų, biurų, kavinių langai. Tai kokybiškos ir efektyvios Europos ir JAV gamintojų plėvelės, kurios ne tik puošia eksterjerą, bet ir apsaugo nuo saulės bei karščio, sulaiko net iki 80 proc. į patalpą patenkančios šilumos, apsaugo nuo žalingų UV spindulių tiek žmogaus organizmą, tiek aplinką (sumažina baldų ir kitų interjero detalių blukimą). Ypatingas plėvelės skaidrumas leidžia mėgautis vaizdu pro langą, tuo pačiu liekant nepastebimu iš išorės, o saulės spinduliai nebeakina ir leidžia dirbti kompiuteriu.

Reklaminių plėvelių klijavimas ant lėktuvų

Viena įdomiausių ir veiksmingiausių reklamos rūšių yra reklama oro transporte. Reklamos ant oro balionų, sraigtasparnių ir lėktuvų. Esame patyrę specialistai šioje srityje, nes teko užklijuoti ne vieną reklamą ant didelių lainerių. Reklama ant lėktuvų tai puikus įrankis reklamuoti įmonę ir jūsų teikiamas paslaugas.

Reklamos pateikimas ant oro transporto yra viena iš naujų krypčių ir mūsų įmonė įgyvendina įvairių užsakovų pageidavimus, kad perduoti vartotojui svarbias žinutes. Reklaminės plėvelės klijavimas ant orlaivio yra atsakingas ir labai kruopštus darbas, nes naudojamos specialios ir brangios medžiagos.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Visą reklamos gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Reklaminės plėvelės klijavimui naudojame tik kokybiškas medžiagas, kad ilgiau tarnautų.

Reklamos klijavimas ant automobilio

Iš pirmo žvilgsnio reklama ant transporto yra pelningas dalykas. Ryškiaspalviai troleibusai, autobusai, įvairūs automobiliai judantys po miestą patraukia daugelio žmonių dėmesį. Tokia “judanti” reklama puikiai atlieka savo funkciją ir turi pranašumą prieš statiškas skelbimų lentas pastatytas lauke.

 

Reklamos klijavimas ant automobilio yra gera įdėja prekinio ženklo žinomumui didinti. Patalpinti šūkius ir reklamas ant troleibusų, autobusų ir kitų antžeminių transporto priemonių yra pigiau nei per televiziją ar spausdintus. Tačiau svarbu nepadaryti klaidos dėl reklamos laikmenos ir reklamos rūšies. Jų pasirinkimas priklauso nuo įmonės tikslų.

Plėvelės klijavimo patirtis

Ilgametė mūsų patirtis leido mums įgyti begalę plėvelės klijavimui reikalingų techninių įgūdžių: nuplėšti senas reklamas, kokybiškai paruošti pagrindą plėvelės klijavimui, efektyviai užklijuoti plėvelę ant bet kokio paviršiaus ir kt. Neįmanoma suskaičiuoti, kiek kvadratinių metrų plėvelės užklijuojame per metus – nuo prekybos centro akcijų reklamos klijavimo iki langų tonavimo, nuo ornamentų iš plėvelės klijavimo ant stiklo, plastiko, automobilio kėbulo iki laivo ir net lėktuvo! Jums telieka pasirinkti!

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas