Reklamos montavimas – kaip sutaupyti 1000 eurų?

Patiko straipsnis? Pasakykite draugams:

REKLAMOS MONTAVIMAS – kaip sutaupyti 1000 eurų?

Google paieškos laukelyje parašius žodžius Reklamos montavimas yra pateikiamas labai ilgas sąrašas įmonių, kurios atlieka šią paslaugą. Tačiau kaip pasirinkti tinkamai, kad nepermokėtume ir darbai būtų atlikti kokybiškai?

Reklamos montavimas užbaigtas

Čia galima teigti, kad užsakovas dalyvauja loterijoje. Jeigu žmogui pinigai nėra svarbūs, tuomet galima rinktis pirmą įmonę sąraše ir toliau neskaityti šio straipsnio.

Kokybiškas reklamos montavimas yra itin aktualus tiems žmonėms, kurie skaičiuoja išlaidas reklamai. Iš tikrųjų pinigus skaičiuoja visi, siekiantys didesnio pelno savo veikloje.

Sklando gandas, kad naują reklamą yra pigiau gaminti, nei restauruoti seną – pakalbėkime apie tai. Ko gero, suprantate, kad kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Pavyzdžiui, kokiame aukštyje kabo reklamos įrenginys, ar galima demontuoti seną reklamą ir sumontuoti naują darbo metu ar po darbo valandų, taip pat neaišku, kokia šviesdėžės ar tūrinių raidžių būklė, kokios medžiagos buvo panaudotos apšvietimui ir t.t.

Tiesiog papasakosime savo istoriją, o jūs spręskite, kas pigiau: naujos ar restauruotos reklamos montavimas?

Nuolat buvo atliekamas trijų šviesdėžių, pagamintų prieš 6-8 metus, remontas. Apšvietimas dažnai reikalavo nuolatinio remonto. Liuminescencinių lempų gedimai, aptirpę elektros laidai, išdegę transformatoriai – toks nuolatinis remontas tapo per brangus.

Nuvykus pirminei apžiūrai, buvo nuspręsta, kad šviesdėžes dar verta restauruoti. Sekančią dieną atvyko meistrai, kurie demontavo reklamą ir parsivežė ją į reklamos gaminių studiją remontui.

Reklamos demontavimas
Reklamos montavimas nauja instaliacija

Pirmas etapas – šviesdėžės paviršiaus nuvalymas (reklaminės plėvelės nuėmimas) ir pilnas senojo apšvietimo elementų demontavimas.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad šviesdėžė buvo pritvirtinta mažai saulės apšviečiamoje pastato pusėje, todėl priekinis organinis stiklas išliko nepažeistas UV spindulių ir jį buvo galima vėl naudoti.

Kai nuo šviesdėžės buvo gerai nuvalytos dulkės, kai kur šonai sutvirtinti klijais, tuomet korpuso bortai ir priekinis stiklas buvo iš naujo apklijuoti lipnia reklamine plėvele bei sumontuota nauja elektros instaliacija su LED apšvietimu.

Tinkamai atliktas lauko reklamos įrengimas ir išmontavimas lemia reklaminių ženklų saugumą ir reklaminės kampanijos efektyvumą.

Tik kvalifikuoti specialistai gali teisingai sumontuoti ar išmontuoti lauko reklamos sistemas, sumontuoti bet kokios konfigūracijos reklaminę konstrukciją ir sumontuoti ją ant bet kokio paviršiaus. Kartais galima padaryti neįmanomus dalykus, kad klientas gautų norimą rezultatą ir už tinkamą kainą.

Visada rekomenduojame, kad lauko reklamos gamybą ir įrengimą ar restauravimą iš anksto suplanuoti. Tokiu atveju mes sugebėsime prisitaikyti prie kliento norų. Kiekvieną reklamos demontavimą ir sumontavimą mūsų komanda atlieka nepažeisdama pastato fasado ir stogo dangų vientisumo.

Mūsų ekspertai profesionaliai sumontuos šviesdėžę ar kitą šviesos ženklą ant bet kokio pastato: parduotuvės, paviljono fasado ir kt.. Jei reikia, patikimesniam montavimui jie naudos papildomus tvirtinimo elementus. Reklamos gaminių studijos virtuozai yra pasiruošę įdiegti klasikinį stačiakampį ar sudėtingą dizainą bet kuriuo paros metu ir bet kokiame aukštyje.

Gaminių studija – jei reikia šiandien, bus šiandien >>

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas

Reklamos montavimas po restauracijos

Panašūs straipsniai šioje kategorijoje