Reklamos montavimo darbai

Bet kokio sudėtingumo reklamos montavimo darbai atliekami visoje Lietuvoje.

Pastato išorėje ar viduje reklamos montavimas ir demontavimas aukštyje yra mūsų kasdienybė. Kopėčios, stelažai, masyvūs alkūniniai ir žirkliniai keltuvai leidžia mums pajusti svaigų aukštį, kai montuojame, demontuojame, restauruojame reklamines iškabas, tūrines raides, šviesdėžes, tvarkome reklamos apšvietimą, perklijuojame ar atnaujiname reklaminę grafiką, perdarome apšvietimą iš dienos šviesos ar neono lempų į LED modulius ir atliekame bet kokius kitus montavimo darbus.

Reklamos montavimo darbai aukstyje nuo keltuvo

Jūs galite pasirinkti įvairias mūsų reklamos montavimo paslaugas:

  • parduotuvių akcijų reklamos plakatų ir tentų keitimas pagal grafikus (kas savaitę arba kas mėnesį);
  • planinis iškabų keitimas, montavimas, demontavimas, kai reikia panašiu laiku pakeisti iškabas visose miestuose;
  • kai reikalingas prekybos centruose esančių parduotuvių uždengimas prieš renovacijas, pastatome laikinas sienas ir jas demontuojame, uždengiame reklaminiais tentais ir juos demontuojame;
  • prekybos centrų iškabų gamyba, demontavimas, restauravimas ant lauko fasado ir vidinėse patalpose, iškabų apšvietimų remontas ir/arba pakeitimas į led modulių apšvietimą;
  • planinis akcijų stendų pristatymas į prekybos centrus, surinkimas ir/arba išvežimas, jų korekcijos, sandėliavimas ir transportavimo paslaugos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą.

Iki darbų pridavimo

Reklamos montavimo darbai atliekami greitai ir kokybiškai iki darbų pridavimo. Visi mūsų atlikti montavimo darbai atliekami tik naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir komponentus. Galų gale garantija, kurią mes suteikiame, įrodo, kad gedimo atveju mes suremontuosime tvarkingai. Todėl kiekvieną instaliaciją darome „kaip sau“.

Ar mėgstate nuolaidas?

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Tad jums belieka pasirinkti, kokį reklamos montavimo iššūkį mums patikėsite

Montavimo darbus galima atlikti bet kuriuo paros metu, atsižvelgiant į užsakovo norus ar pastatų, kuriuose įsikūrusi įmonė, nuomotojų reikalavimus. Prekybos ir pramogų centruose diegti galima tik naktį nuo 22:00 iki 09:00. Prekybos centro administracijoje būtina iš anksto pateikti prašymą pagal mūsų įmonės pateiktus montavimo komandos duomenis.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas