Plėvelės pjaustymas

Plėvelės pjaustymas (ploteriavimas) yra puiki technologija, kuri suteikia galimybę atsiskleisti kūrybiškumui ir pagaminti įvairiausių spalvų, formų ir dydžių lipdukus. Parinkdami tinkamą plėvelės rūšį, kuriame vidaus ir lauko reklamas, informacines lentas ir nuorodas, lipdukus ant sienų, automobilių, vitrinų ir net paveikslus.

Ploteriavimo paslaugos

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Žmonėms patinka nuolaidos?

Ploteriavimo paslaugos

Galime patarti, konsultuoti, padėti jums pasirinkti tinkamą plėvelės rūšį ploteriavimui ir šia technologija išpjaustytais lipdukais papuošti jūsų automobilius, dekoruoti namų ir biurų (ofisų) sienas, langus, stiklines pertvaras, duris, baldus ir bet kokius kitus paviršius. Turėdami specifinius įgūdžius ir įrankius, kruopščiai užklijuosime jums pagamintus lipdukus. Tiesiog nuspręskite suteikti progą pasireikšti vaizduotei!

Praktiškiausia reklama

Lipnios plėvelės ir jos elementų, supjaustytų naudojant ploterio pjaustymo technologiją, naudojimas pelnytai laikomas ekonomiškiausiu ir praktiškiausiu. Todėl tai laikoma labai pelningu įvairių sričių reklamos dizaino variantu. Etiketės ir vaizdai po ploterio pjaustymo lengvai pritvirtinami prie plastiko, metalo, stiklo ir kitų tinkamų medžiagų.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Reklaminių plėvelių pjaustymas atliekamas naudojant tik kokybiškas medžiagas iš patikimų gamintojų.

Be reklaminės plėvelės pjaustymo neišsiversite

Daugelio šiuolaikinių parduotuvių, universalinių parduotuvių, prekybos centrų langų neįmanoma įsivaizduoti be ryškios reklaminės „vizitinės kortelės“. Langeliuose rodomi skelbimai stebėtinai tiksliai ir „patraukliai“ parodo patraukliausias siūlomų prekių savybes. Tikslumas, aiškumas ir ypač efektyvus potencialių pirkėjų vaizdų suvokimas padeda pasiekti reklamą išpjaustant plotterį.

Atskirai verta paminėti plėvelių pjaustymo įgyvendinimą reklamuojant transporto priemones. Kasdien tūkstančiai žmonių sėda į traukinius, autobusus ir troleibusus, papuoštus spalvingomis reklamomis. Panašu, kad profesionalus menininkas turėjo ranką kurdamas transporto priemones – reklaminiai darbai, sukurti naudojant ploterio pjaustymą, atrodo tokie gražūs ir neįprasti.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas