Reklaminiai stendai ir iškabos

Reklaminiai stendai – labiausiai paplitusi lauko reklamos forma, esanti netoliese greitkelių ir gatvių. Ši lauko reklamos rūšis yra skirta vairuotojams ir praeiviams. Tokia reklama pirmauja tarp kitų rūšių, ji gali konkuruoti dėl efektyvumo, išskyrus reklamines antraštes, kurios aktyviai naudojamos didelių miestų centre.

Reklaminiai stendai bei Lauko info skydas

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Reklaminių stendų gamyba

Reklaminiai stendai bei jų rėmų gamyba, montavimas gana daug laiko reikalaujantis ir atsakingas procesas, nes tai nėra vienkartinė reklama, tai konstrukcija, kuri turėtų tarnauti pakankamai ilgą laiko tarpą, atlaikyti įvairius oro pokyčius ir “nešti” pelną savininkams. Dažniausiai reklaminį stendą sudaro rėmas (rėmas), apkaltas plokščiais cinkuotos skardos lakštais (taip pat naudojama fanera atspari drėgmei), padengtas oro sąlygoms atspariais junginiais ir pritvirtintas prie atramos.

Reklaminių iškabų gamyba

Daugeliu atvejų iškabose pateikiama informacija apie organizaciją (parduotuvę, baldų saloną, kelionių agentūrą ir kt.), esančią pastato, kuriame jis yra, viduje. Kitaip tariant, ši lauko reklamos rūšis taip pat yra informacijos ir reklamos priemonė. Daug kas priklauso nuo šio elemento projektavimo, pagaminimo, montavimo kokybės. Visų pirma, organizacijos įvaizdis ir jos veiklos sėkmė rinkoje.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Reklaminių stendų gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas, kad ilgiau tarnautų.

Kompanijos vizitinė kortelė

Apskritai galima sakyti, kad pagrindinė šio lauko reklamos elemento užduotis yra aiškiai ir suprantamai informuoti vartotoją, kad būtent šį parduotuvė, grožio salonas, pramogų centras yra organizacijos, kurias turite aplankyti!

Iškaba galima vadinati kompanijos vizitine kortele, kuri kalba apie organizacijos lygį, teikiamų paslaugų kokybę bei siūlomų prekių asortimentą.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas