ŠVIESDĖŽĖS SU TŪRINĖS REKLAMOS ELEMENTAIS

 

Šviesdėžės kaip tūrinė reklama yra ne tik efektyvi, bet ir tikrai universali. Naudojant ją galite įdomiai ir patraukliai pateikti informaciją beveik apie bet kurį produktą. Didžiausias vizualinį efektą, kaip paaiškėjo, suteikia tūrines raides ir šviedėžės. Medžiagų įvairovė, spalvų variantai ir vietos nustatymo būdai leidžia specialistams pasigaminti realias reklamos kompozicijas pasitelkiant trimates raides su šviesdėžėmis, ant kurių gali būti pavaizduotas, pasakojantis apie produkto ar paslaugos pranašumus.

Lauko reklama

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Ar mėgstate nuolaidas?

Šviesdėžių gamyba

 

Šviesdėžės dažniausiai gaminamos iš metalo arba plastiko. Metalo gaminiai yra patvariausi ir atsparūs oro sąlygoms, tačiau jie yra sunkūs, todėl reikia daug dėmesio skirti montavimui bei tvirtinimui. Plastikinės konstrukcija yra lengva, ilgai išlaiko savo išvaizdą, tačiau yra trapesnė. Žmonės renkasi plastiko konstrukcijas dėl pigesnės nei metalinės kainos.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Tūrinių raidžių apšvietimui naudojame kokybiškus LED modulius.

Tolygiai sklindanti šviesa

Taip pat mūsų gaminamų šviesdėžių apšvietimui naudojami LED moduliai atitinka visus saugos ir apšvietimo standartus. LED modulių šviesa skleidžiama tolygiai visame įrenginyje. Tai svarbus pastebėjimas į kūrį reikia atkreipti dėmesi. Ypač šiandien, kada daugelis reklamos klientų renkasi užsisakyti ir įdiegti tūrinę reklamą, kurios matmenys yra trys, šeši metrai ir didesnio ilgio.

Tūrinės šviesdėžės arba skelbimų lentos

Taip pat atkreiptinas dėmesys į šviečiančias skelbimų lentas su tūrinės reklamos elementais. Tai šviesdėžės su informacija ir trimačiais elementais, tvirtinamos prie pastato sienos arba pastatomos ant žemės. Šviesdėžėje daugeliu atvejų būna įmontuotas foninis apšvietimas, todėl reklama aiškiai matoma tamsoje. Nepaisant to, kad šviesdėžių dizainas yra gana paprastas, jos gamyba reikalauja specialių įgūdžių.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas