REKLAMINIAI TENTAI

Reklaminiai tentai kitu kampu. Jei jums nuolat kyla klausimas, kaip atkreipti pirkėjų ir klientų dėmesį, tai vienas iš puikių būdų yra pasirinkti milžiniško formato reklaminius tentus. Reklaminis tentas yra ne tik iš toli matomas, bet ir padeda užpildyti didelius tuščius plotus. Be to, šis reklamos būdas puikiai tinka prekių ir paslaugų akcijų, renginių reklamai, vidaus reklaminiams stendams, lauko reklaminėms iškaboms.

Reklaminiai tentai

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Ar mėgstate mokėti mažiau?

Reklaminių tentų gamyba

Parengę reklamos idėją ir tento dizainą, parinksime aukštos kokybės tentinę medžiagą, atspausdinsime plačiaformate spauda ir suteiksime tentui garantiją. Reklaminius tentus spausdiname naudodami ilgai tarnaujančius UV dažus. UV spaudos galimybės leidžia išgauti ryškesnį vaizdą. Galiausiai, mūsų komandos aulkštalipiai be jokios baimės dirbti aukštyje, pakabina tentą ant bet kokio aukščio pastato.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Reklaminių tentų gamybai naudojame naudojame kokybiškas medžiagas.

Medžaga parenkama atsakingai

Reklamos lauko plotas, tento dydis bei tipas priklauso tik nuo kliento finansinių galimybių ir tento pakabinimo vietos. Paprastai informacijos skelbimas reklaminiuose tentuose gali būti trumpalaikis (iki 30 dienų), tačiau kai kurių sezoninių akcijų laikotarpis gali būti vieneri metai ir daugiau. Jeigu tentas bus kabinamas lauke, būtinai reikia atkreipti dėmesį koks yra tentą laikančios kanstrukcijos atstumas nuo sienos. Pagal tai reikia rinktis tento tvirtumą ir tvirtinimo žiedų atstumus. nes vėjas yra dižiausias kiekvieno reklaminio tento savininko priešas. Visada rekomenduojame rinktis patvaresnius tentus, nes jie ilgiau laiko ir retai būna keičiami. Skaityti straipsnį apie tai >>

Tentai ir prailgintuvai

Be standartinio tento, reklamoje galite naudoti papildomus dizaino elementus – vadinamuosius „prailgintuvus“. Tai gali būti, pavyzdžiui, patrauklus patiekalas, kuris peržengia skydus ir viliojamai kviečia užsukti į reklamuojamą restoraną, arba tūrinis mobiliųjų telefonų modelis su foniniu apšvietimu, kuris patraukia pro šalį važiuojančių vairuotojų dėmesį. Dažniausiai prailgintuvai gaminami iš plastiko, jų gamyba yra gana daug darbo reikalaujantis procesas, kurio sudėtingumas priklauso nuo dizainerio fantazijos, kuriančios būsimos reklaminos išdėstymą. Pastaruoju metu plėtiniai dėl savo išskirtinumo įgijo didelį populiarumą.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas