TŪRINĖS RAIDĖS

Vidaus reklama ar lauko reklama greitai pastebima jeigu naudojamos tūrinės raidės. Ypač kada naudojami erdviniai logotipai, tūrinės raidės ir šviečiantys užrašai. Mes kuriame reklamos produktus novatoriškai, kokybiškai ir apgalvotai, todėl Jūsų biuras, parduotuvė ar studija gali pritraukti smalsius žvilgsnius ir potencialius klientus. Jums galime pasiūlyti kūrybiškus ir originalius sprendimus: reklaminėms iškaboms, erdvinėms raidėms, tūriniams ženklams bei šviečiančiai reklamai.

Tūrinių raidžių gamyba

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Tūrinės reklamos gamyba

Lauko reklamai tūrinės raidės dažniausiai gaminamos iš metalo arba plastiko. Metalo gaminiai yra patvariausi ir atsparūs oro sąlygoms, tačiau jie yra sunkūs, todėl reikia daug dėmesio skirti montavimui bei tvirtinimui. Plastikinės raidės yra lengvos, ilgai išlaiko savo išvaizdą, tačiau yra trapesnės. Taip pat plastiko konstrukcijos žymiai pigesnės nei metalinės.

Suteikiama garantija

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Tūrinių raidžių apšvietimui naudojame kokybiškus LED modulius.

LED reklama yra ne tik labiausiai matomas, bet ir ekonomiškas pasirinkimas. Naujausios technologijos leidžia sutaupyti elektros energiją. Galime perdaryti jūsų reklamines iškabas iš dienos šviesos ar neono lempų į LED modulius, kurie sutaupo elektros energijos iki 8 kartų. Tokiems LED moduliams suteikiame garantiją nuo 3 iki 5 metų. Atsinaujinkite ir sutaupykite!

Išskirtinumas, originalumas ir efektyvumas

Mes neperparduodame, bet viską darome patys, o tai leidžia mums užtikrinti mažiausią kainą ir aukštą kokybę. Kad ir ką planuojate – dekoruoti interjerą, pridėti akcentą organizuojamam renginio projektui, mūsų vadybininkai jums paskaičiuos optimalų techninį ir praktinį jūsų užduočių sprendimą.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas