VITRINŲ APIPAVIDALINIMAS

Parduotuvių langų bei vitrinų apipavidalinimas plėvele ir plėvelės klijavimas ant stiklo – tai ne tik įdomūs reklamos sprendimai, bet ir galimybė džiaugtis estetiška ir jaukia darbo, biuro ar gyvenamąja aplinka. Ant dekoratyvinių gamyklinių plėvelių galima spausdinti bet kokį dizainą. Aukštos kokybės dažai ir medžiagos užtikrina tokių mūsų darbų ilgaamžiškumą. Kodėl jums nesurengus fotografijų parodos ant langų? Plačiaformatė spauda ant matinės plėvelės leis gėrėtis nuostabiais fotografijose užfiksuotais vaizdais. Arba galite sustiprinti savo įmonės įvaizdį, susikurdami savo firminį stilių ir pabrėždami jį darbinėje aplinkoje ant stiklinių pertvarų.

Vitrinų apipavidalinimas
Vitrinų apipavidalinimas

Tūkstančiai kvadratinių metrų apipavidalinta vitrinų

Ilgametė mūsų patirtis leido mums įgyti begalę plėvelės klijavimui reikalingų techninių įgūdžių: nuplėšti senas reklamas, kokybiškai paruošti pagrindą plėvelės klijavimui, efektyviai užklijuoti plėvelę ant bet kokio paviršiaus ir kt. Neįmanoma suskaičiuoti, kiek kvadratinių metrų plėvelės užklijuojame per metus – nuo prekybos centro akcijų reklamos klijavimo iki langų tonavimo, nuo ornamentų iš plėvelės klijavimo ant stiklo, plastiko, automobilio kėbulo iki laivo ir net lėktuvo! Jums telieka pasirinkti!

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Suteikiama garantija

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Klijavimo darbus atlieka mūsų darbuotojai turintys ilgametę patirti reklaminių plėveliu klijavimo srityje.

Puikus sprendimas

 

Specialia plėvele nuo karščio apklijuoti namų, biurų, kavinių langai. Tai kokybiškos ir efektyvios Europos ir JAV gamintojų plėvelės, kurios ne tik puošia eksterjerą, bet ir apsaugo nuo saulės bei karščio, sulaiko net iki 80 proc. į patalpą patenkančios šilumos, apsaugo nuo žalingų UV spindulių tiek žmogaus organizmą, tiek aplinką (sumažina baldų ir kitų interjero detalių blukimą). Ypatingas plėvelės skaidrumas leidžia mėgautis vaizdu pro langą, tuo pačiu liekant nepastebimu iš išorės, o saulės spinduliai nebeakina ir leidžia dirbti kompiuteriu.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas