Tekstilės gaminiai

Tekstilės gaminiai – kokybiškas ir nebrangus piešinių, logotipų, spaudinių ir užrašų uždėjimas ant audinių pramonine įranga.

NAUJIENA RINKOJE!!! Naudodami šiuolaikines technologijas, specialius audinius ir naujausios kartos spaudos aparatus kuriame estetiškus ir ryškius pakabinamus arba ištempiamus ant aliuminio profilio rėmelių plakatus ant tekstilės. Tekstilės gaminių privalumai – didelis ir vientisas, ryškus ir gyvas vaizdas. Be to, toks tekstilės gaminys gali būti pakabintas tiesiog erdvėje, ekspozicijų salėse arba ištemptas ant rėmo, gali būti net šviečiantis.

Spauda interjerui

Tik naudingi pasiūlymai už geriausią kainą tiesiai jums į elektroninį paštą

Didelio formato spauda ant tekstilės

Didelio formato tekstilės gali būti puikūs reklamos sprendimai jūsų verslui ir įvaizdžiui. Mūsų sugalvotas, reguliuojamo aukščio pakabinimo būdas, kokybiškai apsiūti, surinkti ir sukomplektuoti reklaminiai gaminiai tinka reklaminėms iškaboms, parodoms, ekspozicijoms, o panaudojus įtempimo technologiją ant estetiško profilio – biurų ir namų dekoravimui.

Suteikiama garantija

Visą gamybos procesą mes atliekame savo moderniose gaminių dirbtuvėse. Pas mus galite užsisakyti bet kokio formato reklamą. Tekstilės gaminiai atspausdinti ant kokybiško audinio ir pritvirtinti tvirtuose rėmeliuose.

Spauda atliekama naudojant naujos kartos plačiaformačius printerius. Paprasto logotipo ar sudėtingo atspaudo ant sintetinio ar natūralaus audinio užnešimo ypatumai yra teisingai nustatant spausdinimo būdą ir naudojamo rašalo tipą.

Nuotraukų spausdinimas ant tekstilės

Nuotraukų spausdinimas ant tekstilės gali papuošti jūsų biuro ir namų interjerą bei eksterjerą. Ypatingai ryškus, solidus ir kokybiškas vaizdas sužavės kiekvieną. Foto paveikslai ar išskirtinio dydžio fotografijos ant tekstilės privers aikčioti, nustebins savo gabaritais jūsų klientus ir svečius, o jūs kasdien mėgausitės ne nuobodžiomis sienomis, bet nuostabiais gamtos vaizdais. Tereikia pasirinkti, koks vaizdas kaip spauda ant tekstilės jus labiausiai įkvepia – jūra, kalnai, miesto panorama ar kt.

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas