Tentų pakabinimas tvirtinant prie aliuminio rėmo

Patiko straipsnis? Pasakykite draugams:

TENTŲ PAKABINIMAS – į ką svarbu atkreipti dėmesį

Kad tentų pakabinimas būtų atliktas tinkamai, prieš tai reikia atlikti namų darbus. Svarbu išsiaiškinti, kur tentas kabės, kokiame aukštyje, kokių priemonių reikės jo tvirtinimui, koks priėjimas prie tento, ar nėra laiptų, stogelių, bus naudojamos kopėčios ar reikės užsakyti žirklinį keltuvą, prie ko tvirtinsis tentas: prie seno rėmo ar reikės gaminti naują rėmą. Reikia žinoti, kokios sienos: mūras ar gelžbetonis.

Jeigu norima, kad tentas tarnautų 1-2 metus, jį reikia ištempti lygiai ir tvirtai.

Tento pakabinimas_nuotrauka

Kokį tentą geriau naudoti?

 

Įprastai naudojama stora ir tvirta tentinė medžiaga, kuri puikiai tinka tvirtinimui prie sienos ar lauko stendo su tvirta plokštuma. Jeigu reklama kabinama atviroje vietoje, kur vyrauja oro gūsiai, tuomet naudingiau naudoti specialią medžiagą, kuri lengvai praleidžia orą ir mažina tempimą tvirtinimo vietose.

Pavyzdžiui, šalia prekybos centro sienos specialiai pastatyta ažūrinė siena reklamai. Kaskart pakabinus paprastus tentus, kurių išmatavimai 3500mm x 5500mm, juo nuolat vėjas sugadindavo ir tekdavo keisti naujais po kiekvieno didesnio vėjo siautėjimo.

Tentų atsparumui turėjo įtakos ir tai, kad medžiaga buvo tvirtinama su plastmasiniais užtraukikliais. Jie yra naudojami tvirtinti tentus, kurių eksponavimo terminas 1-3 mėnesiai, t.y., įvairioms akcijoms ar trumpalaikei reklamai.

Tvirtinimo detalės

Net naudojant labai geros kokybės užtraukiklius, galima tikėtis, kad tentas, pritvirtintas jais, atlaikys iki 12 mėnesių. Taip pat įtakos turės, kiek kartų tentas bus veikiamas stipraus vėjo bei koks bus saulės intensyvumas.

Jeigu lauke reklamos eksponavimas ilgesnis nei 6 mėnesiai, tokiose vietose geriau tinka MESH tento medžiaga. Ji yra tinklelio pavidalo, pralaidi šviesai ir vėjui, neplyšta. Tentas puikiausiai tinka lauko reklamai, nebijo drėgmės, atsparus nepalankioms oro sąlygoms.

MECH tentus rekomenduojama tvirtinti naudojant guminius ekspanderius, t. y., specialias elestingas virves. Guminis ekspanderis plačiai naudojamas krovininių ir lengvųjų automobilių priekabų tentų , reklaminių skydų, lauko iškabų, mobilių palapinių bei dangų tvirtinimui.

Tento kabinimas_nuotrauka

Pagrindinė reklamos užsakovų klaida

Kiekvienas verslo savininkas siekia mažesnių išlaidų ir nori sutaupyti, todėl ieško, kur būtų galima pigiau atspausdinti reklamos tentą ir nesupranta, kad čia visada galioja taisyklė: „šykštus moka du kartus“.

Užsakant bet kokią medžiagą pigiau, bus kažkas sutaupyta. Tai gali būti plonesnė tento medžiaga, minkštesnio metalo tvirtinimo žiedai, nekokybiški spaudos dažai ir tento tvirtinimo užtraukikliai.

Kai kada, rinkdamiesi kainą, užsakovai net nesistengia paklausti, kiek laiko tarnaus tentas, pagamintas iš pigių medžiagų. Toks tentas, veikiamas atmosferos veiksnių, dažnai yra greičiau sugadinamas, bet dėl to neretai kaltinami pardavėjai.

REKOMENDACIJA siekiantiems sutaupyti

Bet kokio tento tarnavimo laikas yra ilgesnis, jeigu jis yra pagamintas iš storos, kraštuose dvigubo lenkimo medžiagos.

Reklaminis vaizdas ant tento turi būti spausdintas originaliais dažais, kurie atsparūs saulės ultravioletinio spinduliavimo poveikiui. Siekiant ilgesnio tento naudojimo, būtina jį tvirtinti su guminiais ekspanderiais.

„Gaminių studija“ tentų tvirtinimui naudoja aliuminio konstrukcijas, nes jos yra lengvesnės, jų nereikia dažyti ir tokia konstrukcija nerūdija, palyginus su įprasta konstrukcija iš juodojo metalo.

Tento tvirtinimas prie rėmo_nuotrauka

Kokybiškam tentų kabinimui naudojame dviejų tipų rėmus

1. Pirma – tai aukščiau paminėtas aliuminio konstrukcijas.
2. Jei reikia pakabinti reklamą didesniuose plotuose, naudojame 1mm plieninį lyną su prie sienos tvirtinamomis kilpomis. Toks lynas ištempiamas per visą tento perimetrą ir prie jo tvirtinamas tentas su guminiu ekspanderiu.

Informatyvi reklama yra reklamuotojo „vizitinė kortelė“ ir, galima sakyti, raktas į verslo klestėjimą! Žinoma, neprižiūrint konstrukcinių elementų būklės, reklamos ploto – rafinuotą skydo dizainą ar deformuotą reklamjuostės rėmą, išblukęs vaizdas ar kabantys plakato fragmentai gali neigiamai paveikti reklamuotojo įvaizdį (labai painu). Lauko reklamai reikia periodinio remonto ir priežiūros, o įvaizdį reikia retkarčiais atkurti arba pakeisti atsižvelgiant į verslo koncepciją tam tikru laiku. Daugiau informacijos skaitykite čia >>

Pažiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas

Panašūs straipsniai šioje kategorijoje

Straipsniai apie reklamos darbus