Tūrinių raidžių remontas

Patiko straipsnis? Pasakykite draugams:

Senos reklamos demontavimas ir utilizavimas bei naujos reklamos tvirtinimas

Kas geriau – tūrinių raidžių remontas ar gaminti naują reklamą? Manoma, kad tūrinė reklama yra labiausiai pastebima naktį. Kartais gyvenimas pateikia mums tokių netikėtumų, kad reikia skubiai atlikti operatyvų lauko reklamos remontą.

Tūrinės reklamos remontas

Nieko nėra amžino. Lauko reklamai, kaip ir bet kuriam kitam įrengimui, reikia periodinių prevencinių patikrinimų ir įprastos priežiūros. Tai ir sugedusios apšvietimo įrangos, dienos šviesos lempų, neono vamzdelių pakeitimas arba visai naujas LED modulių šviesos sumontavimas.

Laikas negailestingas

Po ilgo reklamos įrenginio eksploatavimo ateina metas galvoti apie jo keitimą. Reklamos technologijos taip pat atsinaujina. Anksčiau tūrinėse reklamose būdavo naudojamos liuminescencinės lempos arba neoniniai vamzdeliai. Toks reklamos apšvietimas šiandien tapo pernelyg brangus jo gamyboje ir eksploatacijoje. Dabar, pakeitus į LED modulius, galima 8 kartus sumažinti elektros išlaidas tūrinės reklamos apšvietimui. LED modulių gausa leidžia užtikrinti visų tipų apšvietimo instaliaciją. Nuo labai mažų iki didelių gabaritų.

Kas labiau apsimoka: senų tūrinių raidžių remontas ar visiškai naujos reklamos gamyba? Geriausia pradėti nuo esamo reklamos įrenginio apžiūros. Patyręs specialistas gali įvertinti ir paskaičiavęs pateikti abiejų variantų sąmatą. Tuomet, matydami, kiek kainuoja, galite rinktis labiau finansiškai apsimokantį variantą.

Mūsų istorija: Senos iškabos pakeitimas 12 metrų aukštyje ant Šiaulių „Akropolio“ lauko fasado.

Užsakovas pristatė pagamintas tūrines raides kartu su brėžiniais į „Reklamos gaminių studiją“. Mūsų komandos užduotis buvo demontuoti seną reklamą ir teisingai bei saugiai sumontuoti naujas tūrines raides ant prekybos centro pastato stiklinio fasado.

Iki reklamos kabinimo pasiruošimo darbai vyko dvi dienas. Iš pradžių nuvykome prie objekto įvertinti situaciją, išsiaiškinti, kokios įrangos ir įrankių reikės.

Prie reklamos vietos buvo galima prieiti iš pastato vidaus ir pamatyti, kokiu būdu buvo pritvirtinta ankstesnė reklama. Pamatėme, kad anksčiau naudota reklamos tvirtinimo konstrukcija buvo labai sunki ir griozdiška, todėl prireiks didelio keltuvo, kurį rezervavome iš anksto. Taip pat reikėjo parinkti medžiagas lengvai ir tvirtai konstrukcijai, prie kurios bus tvirtinama 8 metrų ilgio tūrinė reklama.

Sunkiausia užduotis buvo demontuoti senąją reklamos konstrukciją. Tam prireikė įvairiausių instrumentų bei reklamos montavimo specialistų sugebėjimų. Demontavimo procesas truko apie 3,5 – 4 valandas.

Pirmą valandą nakties, demontavus senąją reklamą, prasidėjo naujos konstrukcijos montavimas. Laikas naktį nežinia kodėl bėga labai greitai, todėl mes truputį nerimavome, ar spėsime atlikti darbus iki 8.00 ryto.

Tą naktį viskas ėjosi sklandžiai. Turėjome visą reikiamą įrangą, pasiruošta viskas, ko reikėjo reklamos tvirtinimui prie stiklinio fasado, todėl darbas buvo baigtas likus vos kelioms minutėms iki 8.00 valandos ryto. Klientas liko patenkintas, o „Akropolio“ administracija buvo nustebusi – kaip per vieną naktį buvo atliktas toks darbas?

Tūrinės reklamos remontas

Ši istorija iliustruoja vieną iš „Reklamos gaminių studijos“ sudėtingų, bet įprastų darbų. Norime parodyti ir pasakyti, kad esame pasiruošę atlikti sudėtingų konstrukcijų montavimo darbus. Visada rasime išeitį, kaip padaryti tai, kas atrodo neįmanoma, užtikrinsime, kad viskas būtų atlikta laiku.

Naudokitės reklamos taisymo paslaugomis ir jūsų reklamos įrenginys veiks kaip laikrodis, plėsdamas jūsų klientų ratą bei pritraukdamas naujas pajamas.

Gebame sumontuoti ir demontuoti reklamą dideliame aukštyje naudodami stelažus arba alkūninius bei žirklinius keltuvus. Mūsų komanda turi visus reikiamus leidimus tokiems darbams atlikti, aukštalipio sertifikatus bei darbo pažymėjimus dirbti aukštyje.

Parodykite tai, kas kartais atrodo neįmanoma atlikti – mes paneigsime tokį įsitikinimą ir padarysime tai įmanomu.